Polecane posty

Przytulanie Noszę, bo bardzo Cię kocham Sen, czy to powód do płaczu? Sam na sam Spojrzenie na rodzicielstwo

sobota, 18 stycznia 2014

Dzień babci i dziadka - czy wybrałeś już prezent?

Dzień babci i dziadka tuż, tuż, a prezentów u nas brak. Ale może są jeszcze jakieś osoby, takie jak ja, które nie wybrały podarunku? Dla nich ten post. Helenka ma tylko jednego dziadziusia, więc u nas sprawa i tak nie jest trudna. Zdecydujemy się chyba na komplet delikatnych w dotyku ręczników, ale bez standardowych napisów "Dla Dziadka", "Od Helenki", itp. Chcemy, żeby był to prezent funkcjonalny, a nie taki, który będzie używany tylko od Święta.
dzien babci i dziadka

Jakie mamy możliwości wyboru prezentów z okazji dnia babci i dziadka?

Prezenty oczywiście uzależnione są głównie od funduszów jakie chcemy na nie przeznaczyć. Najtańsze prezenty to zazwyczaj te, które wykonane są ręcznie przez nasze dzieci. Jestem pewna, że taki podarunek sprawi wiele radości babci i dziadkowi, bo będzie to prezent, w który dziecko włoży całe serce. Laurki, ręcznie robione ramki  na zdjęcia, odciski rączek i stópek, ozdoby zrobione z masy solnej mogą być też piękną dekoracją salonu czy sypialni dziadków. Jeśli dziadkowie uprawiają jakieś sporty idealnym prezentem mogłyby być kijki do nordig walkingu. Jeśli babcia szydełkuje, haftuje lub szyje, to na pewno przyda jej się koszyczek do uporządkowania materiałów dziewiarskich.  Poniżej kilka zdjęć, które mam nadzieję, że Was zainspirują..


Pomysły pochodzą ze stron:
http://chomikuj.pl/demeter_84/UROCZYSTO*c5*9aCI/DZIE*c5*83+BABCI+I+DZIADKA/upominki
http://warszawa.naszemiasto.pl/galeria/opis/2132029,dzien-babci-i-dziadka-jakie-prezenty-kupic-z-okazji-ich,galeria,id,t,tm.htmlCiesze się, że mogłam ugościć Cię w swoim "Zatracającym się" świecie. 
Będzie mi bardzo miło przeczytać kilka Twoich słów pozostawionych w komentarzu.3 komentarze:

  1. Ja w tym roku jedynie zadzwonię by złożyć życzenia. Swojej babci i swojej mamie w imieniu jej wnusia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A my nie byliśmy bo młodzieniec chory :( wysłaliśmy mailem kartkę ze zdjęciem :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Helenka już babci żadnej nie ma, ale do dziadzia też jutro nie pojedziemy, bo chorujemy. Pewnie w niedzielę zaprosimy go na obiad i tak będziemy świętować pierwszy w życiu Helenki Dzień Dziadka :)

    OdpowiedzUsuń